Wybierz język / Choose language:  Polish English
Strona główna

WYSZUKIWARKAKATEGORIEZapytanie ofertowe


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Przekaż nam swoje pytania dotyczące części.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Nazwa
Nr Artech

Nazwa Firmy / Imię Nazwisko
Wypełnij pole "Nazwa Firmy / Imię Nazwisko"
Telefon
Wypełnij pole "Telefon"
E-mail
Wypełnij pole "E-mail"
Zapytanie
Wypełnij pole "Zapytanie"
Cel kontaktowy *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).

Cel marketingowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne zaproszenia na pokazy, szkolenia.

Cel marketingowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach i promocjach partnerskich wyłącznie w zakresie działalności firmy.

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Wózki Widłowe ARTECH J.W.M Hubczak - Sp. Jawna z siedzibą przy ulicy: Firmowa 12, 34-321 Łękawica wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000148028, NIP: 5532160416, REGON: 072310954

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Token  »         odśwież obrazek
Wypełnij pole "Token"

 
Copyright © 2007 Artech. All Rights Reserved.  

Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Zapytanie ofertowe