Wybierz język / Choose language:  Polish English
Strona główna

WYSZUKIWARKAKATEGORIEWERYFIKACJA PRODUKTU


Licznik motogodzin
Sprawdź czy część pasuje do konkretnego modelu.


Marka wózka
Wypełnij pole "Marka wózka"
Model
Wypełnij pole "Model"
Rok produkcji
Wypełnij pole "Rok produkcji"
Numer seryjny
Wypełnij pole "Numer seryjny"
Typ silnika
Wypełnij pole "Typ silnika"
Komentarz

Nazwa Firmy / Imię Nazwisko
Wypełnij pole "Nazwa Firmy / Imię Nazwisko"
Telefon
Wypełnij pole "Telefon"
E-mail
Wypełnij pole "E-mail"
Cel kontaktowy *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).

Cel marketingowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne zaproszenia na pokazy, szkolenia.

Cel marketingowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach i promocjach partnerskich wyłącznie w zakresie działalności firmy.

Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych jest Wózki Widłowe ARTECH J.W.M Hubczak - Sp. Jawna z siedzibą przy ulicy: Firmowa 12, 34-321 Łękawica wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000148028, NIP: 5532160416, REGON: 072310954

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Token  »         odśwież obrazek
Wypełnij pole "Token"

 
Copyright © 2007 Artech. All Rights Reserved.  

Ta strona kojarzona jest ze słowami:
WERYFIKACJA PRODUKTU